Apie mus

Mūsų įmonė pradėjo savo veiklą 2004 metais. Tuo metu mes buvome vieni iš pirmųjų Lietuvoje siūlančių savo klientams, visame pasaulyje populiarų keliavimo būdą – keliones turistiniais automobiliais – kemperiais.
Nuomos veikla glaudžiai susijusi su kelioninio transporto priežiūra ir remontu. Sukaupią tam tikrą patirtį ir jausdami trūkumą Lietuvos rinkoje šioje srityje, buvo nutarta įsteigti kemperių ir priekabų namelių servisą – remonto dirbtuves, tuo pačiu padėti kitiems keliautojams ir populiarinti šį puikų keliavimo būdą.

Esame neabejingi šiam pomėgiui – keliavimui kemperiais. Savo veikloje stengėmės kiek vienu atveju patenkinti mūsų klientų norus ir išspręsti visas iškilusias problemas. Nuolat plečiam partnerių ir teikėjų ratą, tobulinam paslaugų kokybę.
Nesame prisirišę prie konkretaus kemperių gamintojo, bet glaudžiai bendradarbiaujam su daugeliu Europoje gaminamų gyvenamųjų automobilių – priekabų markių atstovais ir teikiam savo klientams galimybę užsisakinėti originalias atsargines dalis, specializuotą įrangą.
Kemperis yra gyvenamojo namo ir automobilio simbiozė. Jo tobulinimo, pritaikymo asmeniniams tikslams ir patogumui, nėra ribų. Mes padėsime Jums sukurti keliautojo nuotaiką, panaudojus jūsų lūkesčius ir mūsų galimybes.


MUS RASITE

Turite klausimų ar norite ko nors pasiteirauti susisiekime SUSISIEKTI