Kemperių gamyba

Kompanija „KEMPVILA“ pristato naują produktą - kemperį pagal „VW T6-T6.1“ bazinį modelį, kuris priklauso lengvųjų automobilių klasei. Įgyvendinant šį projektą mūsų tikslas buvo sukurti patogų, patikimą, provokuojanti geras emocijas, menevringą, daugiafunkcinį kemperį kuris atitiktų visus keliautojo poreikius. Kemperis turi keturias pilnavertes sėdimas/miegamas vietas, taip pat pilnai įrengtas su visa namui ant ratų būdinga įranga.

Mūsų kompanijos sukurtas automobilis naudojamas ne tik , kaip poilsio namas ant ratų, bet kaip ir patikimas automobilis kasdienianiam naudojimui ar net mobilus ofisas. Kemperis “COSMO VAN” skiriasi nuo kitų kemperių tuo, kad su šiuo kemperiu galėsite įvažiuoti į miesto centrus, siauras  senamiesčio gatveles ir kitas lankytinas vietas, ko ne visada galima padaryti su didesniais automobiliais skirtais turizmui. Taip pat lengviesiems automobiliams yra taikomi mažesni aptarnavimo ir kelionės kaštai.Ypatingas demėsys kuriant automobilį buvo skirtas saugumui, įrengiant automobilio vidinius elementus  prioritetai skirti – ergonomikai , racionaliam ir protingam naudingo ploto išnaudojimui. 

Automobilio interjerui buvo plačiai naudojamos inovacinės kompozicinės medžiagos, baldų rėmai pagaminti iš aliuminio profilio suvirinimo būdu, ši technologija būdinga aviacinei pramonei, kuri daro įtaką mažinant konstrukcijos svorį ir patvarumo santykį. Baldų fasadai gaminami iš aliuminio kompozito plokštės, kuri  turi plačią pasirinkimo spalvų gamą. Konfiguruojant savo automobilio vidinį interjerą yra galimybė rinktis iš plačios spalvų gamos, taip susikuriant savo atspalvio dizainą.

Įranga

- Virtuvės segmentas turi įmontuota kompresorinį 40 l. šaldytuvą, dujinę arba indukcinę viryklę, kriauklę, talpias slankiojančių sistemų durų spinteles;

- Spintos segmente integruotas seifas, lauko dušas, bagažo skyriai;

- Gyvenamojo ploto apšvietimui panaudotos elektra tausojančios LED lempos su galimybe šviesos intensyvumo reguliavimu;

- Pakeliamame stoge įmontuotos saulės fotomodulis skirtas gyvenamosios zonos akumuliatoriaus krovimui, tas leidžia ilgesnį laiką naudoti kemperį autonominiu režimu, neprisijungę prie išorinio maitinimo 220 V;
- Vandens ir nuotekų talpos yra integruotos į baldus ir turi lygio parodymo daviklius;
- Grindys ir sienos išklotos garso/termo izoliacine 20 mm medžiaga, dėka to pavyko išspręsti daugeliui kemperių būdingą problemą – pašalinis triukšmas;

- Sumontuotas autonominis dyzelinis 2 KW WEBASTO salono šildytuvas su šilto oro padavimo funkcija
į antrą aukštą;
- I bagažo duris integruota lauko baldų transportavimo vieta;

- Visi langai turi naktines žaliuzes;

- Sumontuotas lauko pavėsinįs tvirtinimo profilis.

Vizija

Tolimesniuose mūsų planuose yra gaminti automobilius-kemperius pagal keliautojo individualius poreikius, naudojant naujausias technologijas, kuriant aukščiausio lygio saugumą ir valdymą.

Stebėkite mūsų kemperio pristatymus socialiniuose tinkluose - Kempvila.lt, nes čia  tik pirmas mūsų sukurtas automobilis-kemperis.

Paskambinti dėl paslaugos Siųsti el. laišką dėl paslaugos

Nuotraukos

Kitos paslaugos