Veikla ir paslaugos

UAB „Kempvila“ teikia profesionalias paslaugas individualių kemperių gamybai, priežiūrai ir remontui. Įmonės darbuotojai atlieka visus kemperio kėbulo ir vidaus įrangos remonto ir priežiūros darbus. Taip pat atsižvelgiant į mūsų klientų vizijas ir pageidavimus, atliekame transporto perdarymo, pritaikymo pagal poreikius darbus. Remontui naudojame tik originalias dalis ir aksesuarus.Sukaupta patirtis leidžia mums kokybiškai ir operatyviai šalinti problemas su kuriomis susiduria mūsų klientai.

Kemperių gamyba

2020 m. įmonė UAB “Kempvila” pristato kemperį pagal “VW T6 – T6.1“ bazinį modelį, kuris priklauso lengvųjų automobilių klasei.

Kemperių servisas

Mūsų įmonės dirbtuvėse atliekami visi kemperių kebulo ir vidaus įrangos remonto ir priežiūros darbai.

Įrangos montavimas

Nėra tokios įrangos, kurios negalėtume įmontuoti į Jūsų kemperį. Pagal užsakymą prekiaujame ir montuojame įvairią specializuota gyvenamųjų automobilių / priekabų namelių įrangą ir priedus.

Transporto konversija

Atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius, atliekame transporto konversijos darbus: mobilus ofisas ant ratų, medicinos kabinetai, prekybiniai automobiliai, pakeliamo stogo montavimas ir papildomų miegamųjų vietų įrengimas.

Apie mūsų kemperius

UAB „Kempvila“ kemperiai išsiskiria tuo, kad šildomas antrojo aukšto miegamasis. Mūsų projektuose susijungia novatoriškos kompozitinės medžiagos, technologijos ir natūralaus medžio interjero detalės. Pagrindinis mūsų tikslas buvo racionaliai bei patogiai paskirstyti vidinį plotą. Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas lems jūsų judėjimo laisvę.