Veikla

Mūsų įmonės dirbtuvėse atliekami visi kemperių kėbulų ir vidaus įrangos remonto, rekonstravimo po avarijų, pažeidimų dėl drėgmės ir standartinio aptarnavimo darbai.
Nėra tokios įrangos, kurios negalėtume sumontuoti į Jūsų kemperį. Pagal užsakymą prekiaujame ir montuojame įvairią specializuota gyvenamųjų automobilių / priekabų namelių įrangą ir priedais.
Atsižvelgiant į mūsų klientų vizijas ir pageidavimus, atliekame transporto perdarymo, pritaikymo pagal poreikius, darbus. Tai nebūtinai turi būti gyvenamasis transportas, turim patirties automobilių skirtų prekybai, mobilių medicinos kabinetų, ofisų ant ratų, perdaryme. Įmonė yra sertifikuota kompanijos REIMO.
Vykdome originalių atsarginių dalių teikimą beveik iš visų Europos kemperiu gamintoju. Todėl galime pasiūlyti geriausią kemperio remonto kainą. Dėl šios priežasties savo kainomis esami prieinami visiems.
Apart mūsų įprastai vykdomos veiklos mes kuriame nestandartinius projektus. Tokius kaip legendinio ir visų puikiai žinomo mikroautobuso VW T2Westfalia pilna restauracija ir padidinto pravažumo, ekspedicijoms ir ekstremaliam poilsiui skirto, kemperio gamyba. Pozityviai žiūrime į bet kokius įšūkius susijusius su šio judėjimu, gyvenimo būdu – kemperizmu.

MUS RASITE

Turite klausimų ar norite ko nors pasiteirauti susisiekime SUSISIEKTI